اجرای پروژه پتروشیمی

آدرس:

تهران- لاله زار جنوبی - کوچه بوشهری

تلفن:

021-33999635
0912-8898827

اجرای پروژه پتروشیمی

آدرس:

تهران- لاله زار جنوبی - کوچه بوشهری

تلفن:

021-33999635
0912-8898827

کابل استاندارد

کابل استاندارد

کابل استاندارد چیست

کابل استاندارد به کابلی گفته می‌شود که از یک یا چند رشته رسانا حاصل گشته است. این رساناها به طور معمول از جنس مس هستند. این رساناها توسط یک پوشش نارسانا ی پلیمری احاطه شده است.
مجموعه ای از چند رسانای احاطه شده در پوشش پلیمری در یک پوشش کلی دیگر قرار می‌گیرد که به آن کابل استاندارد گفته می‌شود. ما به طور معمول ازین نوع کابل ها در زندگی روزمره خود نیز استفاده می‌کنیم.
برای مثال : سیم آنتن، سیم نایلونی روکار و …


شما می‌توانید برای هرگونه مشاوره در زمینه خرید انواع کابل های صنعتی و غیره با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.
۰۲۱۳۳۹۹۹۶۳۵ – ۰۹۱۲۸۸۹۸۸۲۷

 

کاربرد کابل استاندارد

با توجه با تغییرات روز افزون قیمت مس تولید کنندگان مس را با آلومینیوم جایگزین کرده اند. این جایگزین کردن یکی از اثرات خوب خود را در سیستم انتقال و توزیع برق به خوبی نشان داده است. ولی در مصرف عمومی برق و حتی درانجام برق کشی برای ساختمان ها ایراداتی به بار می‌آورد.
این ایرادات بدلیل جایگزینی مس با آلومینیوم و استاندارد نبودن این کابل ها است.
برای نمونه میتوان به آتش سوزی های شهری ناشی از اتصالات برق و کابل های ساختمان اشاره کرد!! بنا به دلایلی که گفته شد تواید کنندگان این دسته از کابل ها و سیم ها باید اصل استاندارد و پروانه کاربرد علامت استاندارد را برای محصولات خود دریافت کنند. تا مصرف کننده هنگام خرید بتواند از استاندارد آن مطمئن شود.

شرکت پالایش تجهیز آریا با چندین سال سابقه درخشان و تجربه موفق کاری در امر واردات، تامین و فروش انواع کابل های صنعتی و ابزار دقیق و تجهیزات آزمایشگاهی و اتوماسیون صنعتی طبق جدیدترین متدها و نیاز بازار، همواره آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است .

برای مطاله در مورد سایر خدمات ما بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

فروش انواع کابل

کابل ابزار دقیق

پالایش تجهیز آریا – خرید فلومتر- خرید لول متر – سنسور پراکسی – اجرای پروژه پتروشیمی