اجرای پروژه پتروشیمی

آدرس:

تهران- لاله زار جنوبی - کوچه بوشهری

تلفن:

021-33999635
0912-8898827

اجرای پروژه پتروشیمی

آدرس:

تهران- لاله زار جنوبی - کوچه بوشهری

تلفن:

021-33999635
0912-8898827

باسکول آویز

باسکول آویز یا به طور کلی باسکول (ها) ابزاری هستند که به کمک آنها اجسام سبک و یا سنگین و بزرگ را وزن می‌کنند. اهمیت و کاربرد گسترده این ابزار از اندازه‌های متوسط مانند باسکول های اندازه‌گیری اجناس در سوپر مارکت‌ها و میادین تره بار گرفته تا اندازه‌های بزرگتر برای کاربردهای صنایع و کارخانه های نفت و پتروشیمی و گمرکات و بنادر و… می‌باشد.

باسکول آویز
قیمت انواع باسکول آویز در تهران

به طور کلی باسکول ها بسته به نیاز کاربران درابعاد و اندازه های متفاوتی می‌سازند. باسکول آویز هم یکی از ابزار بسیار پرکاربردی است که در صنایع  و کارخانه های تولیدی استفاده می‌شود. زیرا مواد اولیه و متریال به گونه ای نیستند که به راحتی بتوان آنها را تنها با قرار دادن بر روی باسکول های از نوع کفه ای اندازه گرفت.
پس برای تعیین اندازه دقیق آنها نیاز به دقت بالای باسکول های دیجیتالی است. اصولا این نوع باسکول ها را بر روی فضای سقف و یا روی جرثقیل ها نصب می‌کنند و آنچه را که باید اندازه گیری یا توزین شود را به آن آویزان می‌کنند.
سایر خدمات ما: خرید انواع فلومتر آب در تهران

خرید باسکول آویز

باسکول آویز یکی از بهترین و خاص ترین باسکول ها می‌باشد. این باسکول‌ها با داشتن ساختاری متفاوت و مقاومی که دارند در مشاغلی مانند آهن فروشی ها، گمرک و سوله ها و انبار ها کاربرد فراوانی دارند. محبوبیت باسکول آویزها در مکان‌هایی مانند گمرک‌ها، بندرها و کلا مکان‌هایی که بارگیری و ترخیص انجام می‌شود این است که معمولا این اجناس با وزن‌های بالا هستند. هنگام جابجایی با کمک ابزارهایی مانند جرثقیل از سطح زمین فاصله می‌گیرند و در حینی که معلق هستند وزن کشی می‌شوند این قابلیت فرایند انجام کارها را هم سرعت می‌بخشد. قصد داریم به معرفی انواع باسکول آویزها بپردازیم. 
مطالعه بیشتر: خرید و قیمت لول‌ مترهای با کیفیت در تهران

لودسل چیست

اما اگر بخواهیم به طور مختصر در مورد حسگرهای وزن که در اصطلاح کاربردی صنایع و تجهیزات به آنها لودسل (load cell) می‌گویند توضیح بدهیم باید بگوییم که:

لودسل یک مبدل نیرو است. نیرویی مانند کشش، فشرده سازی، فشار یا گشتاور را به سیگنال الکتریکی تبدیل می کند که می‌تواند اندازه گیری و استاندارد شود. با افزایش نیروی اعمال شده به لودسل، سیگنال الکتریکی به نسبت تغییر می‌کند. به عبارتی دیگر کاربران برای اطلاع دقیق از کمیت وزن آنها را به صورت اعداد دیجیت شده و یا همان به صورت اعداد دیجیتالی مشاهده می‌کنند.
مطالعه بیشتر: خرید فلومتر صنعتی با کیفیت
رایج ترین انواع لودسل های مورد استفاده عبارتند از: کرنش سنج، پنوماتیک و هیدرولیک

باسکول جرثقیل

این نوع باسکول یکی از انواع باسکول آویزها است که کاربرد وسیع آن در کارخانه‌های بزرگ و صنایع ساختمان سازی است. بدلیل ساختار اندازه گیری در حالت معلق به راحتی می‌تواند اجسام سنگین را با آن بدون دخالت کاربر و نیروی انسانی جابه‌جا کرد.
مطالعه بیشتر: اجرای پروژه‌های نفتی و پتروشیمی

خرید باسکول جرثقیل

این نوع باسکول یکی از انواع باسکول آویزها است که کاربرد وسیع آن در کارخانه‌های بزرگ و صنایع ساختمان سازی است. بدلیل ساختار اندازه گیری در حالت معلق به راحتی می‌تواند اجسام سنگین را با آن بدون دخالت کاربر و نیروی انسانی جابه‌جا کرد. ساختار کششی و آویز این باسکول با اثرگیری از نیروی جاذبه زمین به صورت دقیق وزن اجسام را در ارتفاعات می‌گیرد. در نتیجه عدد دقیق را بر روی صفحه نمایشگر خود که به حالت دیجیتال است نمایش می‌دهد.

آویز بودن و داشتن حالت معلق در حین توزین اجسام کاملا طبیعی است و هیچگونه اثر منفی در دقت اندازه‌ گیری ندارد. 

پالایش تجهیز آریا ارائه دهنده با کیفیت‌ترین ابزار دقیق با بهترین قیمت ها در تهران است.
سایر خدمات ما: 
خرید ترموکوپل صنعتی با کیفیت

ترازو جرثقیل چیست

ترازو جرثقیل یک دینامومتر / لودسل / پیوندهای بار است که مجهز به تجهیزات مناسب برای توزین معلق است. مانند دهانه های بزرگ در غلاف بالا، با قلاب در پایین و صفحه های بزرگ برای مشاهده آسان از راه دور. کارایی ذاتی ترازوی جرثقیل، محبوبیت مداوم آن را تضمین می‌کند.
ترازوی جرثقیل در صنایع مختلف و همچنین محیط‌ های تخصصی نیز استفاده می‌شوند. بعنوان مثال در صنعت ساختمان سازی و بنایی برای جابجایی بارهای سنگین کاربرد دارند. در موارد دیگر بخصوص در صنعت نیز برای اطمینان از میزان ظرفیت باربری و وزن بارهای مد نظر  با امنیت بالا  و بدون مشکل از این ابزار استفاده می‌شود. همچنین در صنایع دریایی و بندرها جهت بارگیری و یا تخلیه بار بعنوان معیاری دقیق از تعادل و سلامت باربری کاربرد دارند.

باسکول نوار نقاله

باسکول آویز

توزین تسمه یا توزین تسمه قطعه‌ای از تجهیزات کنترل صنعتی است. از ایت ابزار برای اندازه‌گیری جرم یا سرعت جریان موادی که روی یک تسمه نقاله فرورفته با هر طولی که می‌تواند به اندازه کافی مواد مورد وزن را در خود جای دهد، استفاده می‌شود. این ترازوها به ترازوهای تسمه ای، ترازوهای دینامیکی، ترازوهای نقاله و توزین های در حال حرکت نیز معروف هستند. بسیاری از این توزین‌کننده‌های چک یا باسکول‌های خوراک بخشی فعال در کنترل جریان فرآیند خط نقاله هستند.

فروش انواع باسکول صنعتی - قیمت باسکول آویز ۵۰۰ کیلویی - توزین پیوسته

شرکت پالایش تجهیز آریا تامین کننده ابزار آلات صنعتی و باسکول های آویز و جرثقیل با کیفیت و استاندارد در تهران است. این شرکت توانسته است با بهره مندی از تلاش  و تخصص متخصصین مجرب ایرانی نیاز بازار را برای دستیابی به بهترین محصولات صنعتی برطرف سازد. 

خرید انواع لودسل صنعتی با کیفیت - قیمت و خرید باسکول نوار نقاله با کیفیت

لودسل برای توزین جرثقیل - لودسل جرثقیل سقفی - خرید لودسل جرثقیل سقفی - خرید لودسل جرثقیل سقفی در تهران

ارائه ابزار دقیق – فروش کابل های برق و صنعتی در تهران