اجرای پروژه پتروشیمی

آدرس:

تهران- لاله زار جنوبی - کوچه بوشهری

تلفن:

021-33999635
0912-8898827

اجرای پروژه پتروشیمی

آدرس:

تهران- لاله زار جنوبی - کوچه بوشهری

تلفن:

021-33999635
0912-8898827

لول متر

لول متر (level meter) یا سطح سنج و یا به تعبیری همان سطح سنج، یک وسیله با دقت بالا برای اندازه گیری سطح سیالات (گاز یا بخار گاز و یا مواد دیگری که روی آن را پوشانده است). این اندازه از کف مخزن ها تا روی سطح سیال محاسبه می‌شود.

استفاده از لول متر یکی از مرسوم ترین روش ها برای ندازه گیری سطح مایعات در شرایط خاص است. این شرایط خاص می‌تواند تحت فشار و دمای بالا بودن باشد.

موارد زیادی از این نوع سطح سنجی، بازدید سطح مواد مایع به صورت روزانه در زندگی مورد استفاده قرار می‌گیرد همانند سطح مخزن بنزین وسیله نقلیه کولر آبی و… .

لول متر

خرید لول متر

خرید لول متر امروزه به دلیل وسعت تجهیزات برای اندازه گیری سطح سیالات یکی بهنرین راه های ممکن است.
شرکت پالایش تجهیز آریا یکی از فعال ترین و با سابقه ترین وارد کننده تجهیزات اندازه گیری سطح و ارائه دهنده برترین کیفت بازار انواع سطح سنج آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

نحوه ی کارکردن سطح سنج ها 

سطح سنج یا همان لول متر، متشکل از یک شناور علاوه بر یک فلز داخل آن است. به طور کلی ساز و کارسطح سنج ها به این شکل است که :
شناورها براساس افزایش یا کاهش سیالات تغییر مکان می‌دهند. در این حال سنسورها با جابه جایی فلز، سپس سوئیچ مربوطه را می‌دهد.


شرکت پالایش تجهیز آریا با داشتن تجربه و تخصص در این زمینه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

برای پاسخگویی به هرگونه راهنمایی و مشاوره در امر خرید فلومتر و سایر ادوات صنعتی در انواع و اندازه های مختلف و همچمنین مشاوره تخصصی در امر اجرای پروژه پتروشیمی با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۳۳۹۹۹۶۳۵ –  ۰۹۱۲-۸۸۹۸۸۲۷

انواع سطح سنج

با در نظر گرفتن نوع و فشار سیال ها، دما، و مابقی امکانات مثل چند فازی بودن، و نوع خروجی تجهیز و تکنیک های سطح سنجی در انواع سطح سنج‌های زیر صورت می گیرد.

سطح سنج التراسونیک (Ultrasonic level meter)

این لول مترها یک نوع دستگاه اندازه‌گیری هستند که برای  تعیین فاصله بین دو سطح یا ارتفاع یک سطح از سطح دیگر، استفاده می‌شوند. این دستگاه‌ها از قانون ارسال و دریافت موج‌های صوتی استفاده می‌کنند تا فاصله بین دو سطح را با دقت بالایی اندازه‌گیری کنند.  از سطح سنج التراسونیک در صنایع مختلف برای کنترل کیفیت، اندازه‌گیری و کنترل فرایند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لول متر

سطح سنج شناوری (Floater level meter)

سطح‌سنج شناوری یک نوع سنسور است که برای اندازه‌گیری سطح سیالات و مایعات، مانند آب، نفت، گاز و سایر مواد شناور در مخازن و مخازن استفاده می‌شود. این سنسورها معمولاً در صنایع مختلفی از جمله صنایع نفت و گاز، صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، صنایع آب و فاضلاب، صنایع خودروسازی و صنایع ساختمانی و شیمیایی برای کنترل سطح مایعات در مخازن استفاده می‌شوند.

سطح سنج لرزشی (dithering Level Meter)

سطح سنج پره ای (Paddle Level meter)

سطح سنج راداری (Radar Level Meter)

سطح سنج خازنی (Capacitance level meter)

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات ما می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

خرید فلومتر

خرید انواع باسکول آویز،باسکول جرثقیل، توزین نوار نقاله

 

انواع لول متر

سطح سنج مغناطیسی

کنترل سطج رادار

سطح سنج رادار

کنترل سطح التراسونیک

سطح سنج التراسونیک