اجرای پروژه پتروشیمی

آدرس:

تهران- لاله زار جنوبی - کوچه بوشهری

تلفن:

021-33999635
0912-8898827

اجرای پروژه پتروشیمی

آدرس:

تهران- لاله زار جنوبی - کوچه بوشهری

تلفن:

021-33999635
0912-8898827

ترموکوپل

ترموکوپل یک وسیله ای الکتریکی است. از دو هادی (رسانای) الکتریکی غیر مشابه تشکیل شده و یک اتصال الکتریکی تشکیل می دهد. این ابزار در نتیجه اثر ترموالکتریک ولتاژ وابسته به دما تولید می کند. این ولتاژ را می توان برای اندازه گیری دما تفسیر کرد. دماسنج ها نوعی سنسور دما هستند که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند معمولا سنسورهای دمای تجاری ارزان هستند و قابل تعویض نیز هستند.
با اتصالات استاندارد تهیه می‌شوند و می‌توانند طیف گسترده ای از دما را اندازه گیری کنند. بر خلاف بیشتر روش‌های دیگر اندازه گیری دما ، ترموکوپل ها از خود نیرو می گیرند و به هیچ شکل تحریک خارجی احتیاج ندارند. محدودیت اصلی در ترموکوپل ها دقت است. دستیابی به خطاهای سیستم کمتر از یک درجه سانتیگراد (درجه سانتیگراد) ممکن است دشوار باشد.

ترموکوپل
تامین و تولید کننده انواع ترموکوپل در ایران

پالایش تجهیز آریا توانسته است با اتکا به دانش و توانایی‌های بالقوه خود در طی سالهای گذشته جزء بهترین مرجع ساخت و وارد کنندگان ترموکوپل‌ از نوع صنعتی و مصرفی در ایران باشد. ارائه محصولات با کیفیت و در عین حال با بهترین قیمت های بازار از افتخارات خدمت رسانی ما به هموطنان عزیز است.
ساخت ترموکوپل نیازمند به داشتن تخصص و امکانات و ابزار های لازم است. ما برای ساخت ترموکوپل در تهران با بهترین کیفیت در بازار و در رقابت با سایرین به ویژگی های زیادی از جمله داشتن مواد تشکیل دهنده مرغوب، حفظ دامنه دمایی استاندارد، حساسیت مطلوب، دقت بالا، استحکامات مکانیکی مورد تایید، پاسخ زمانی به موقع و سریع، دقت به مقاومت در برابر تداخلات الکترومغناطیسی و کالیبراسیون قابل ارتقاء توجه کرده ایم. بنابراین ساخت ترموکوپل های با کیفیت و درجه یک ایرانی را به بهترین شکل برای استفاده مصرف کنندگان خود به تولید رسانده‌ایم.
  
مطالعه بیشتر: خرید انواع فلومتر آب و صنعتی 

ساخت ترموکوپل - ساخت ترموکوپل در ایران

ساخت ترموکوپل همواره نیازمند به دانش فنی و تخصصی و دقت بالای مهندسی است. شرکت پالایش تجهیز آریا برای ساخت ترموکوپل با ویژگی‌های استاندارد و کیفیت مطلوب در بازار دارای امتیازات و تخصصی یک تکنولوژی خاص می‌باشد. در این راستا این شرکت توانسته است با بکار گیری و تامین تجهیزات مورد نیازخود برای ساخت ترموکوپل های باکیفیت صنایع تخصصی مربوطه را فراهم آورد و بهترین ترموکوپل های ساخت ایران را در آزمایشگاه‌های تحقیقاتی خود با استاندارد و کیفیت برتر در مقایسه با نمونه های داخلی و خارجی تولید نماید.
شرکت پالایش تجهیز آریا موظف به رعایت استانداردهای بین‌المللی و ملی برای تولید و عرضه با کیفیت انواع دماسنج است. بنابراین لیست برخی از مهم‌ترین استانداردها و مجوزهایی که بعنوان شرکت تامین و سازنده انواع ترموکوپل در ایران داریم را برایتان شرح میدهیم.
استاندارد ملی ایران (ISIRI) – استاندارد ISO 9001 – استاندارد IEC 60584 – استاندارد ASTM E230 / E230M
گواهینامه‌های ایمنی و محیط زیست – کالیبراسیون و دقت اندازه‌گیری – مواد اولیه با کیفیت – فرآیندهای تولید کنترل‌شده – تست‌ها و بازرسی‌های نهایی

ترموکوپل
تامین کننده انواع ترموکوپل های صنعتی و ساده در ایران

پالایش تجهیز آریا همواره بر داشتن استانداردهای طبقه بندی شده تامید دارد و با انجام تست ‌و بازرسی‌های نهایی دقیق بر روی محصولات تولیدی شرکت خود برای اطمینان از کیفیت و عملکرد صحیح ترموکوپل‌های ساخته شده در ایران مصمم است.  رعایت این استانداردها به ما کمک می‌کند تا کیفیت و اطمینان از محصولات خود را بین مشتریان خود تضمین کنیم.

ساخت این ابزار ها براساس یک مکانیزم ساده و با استفاده ازمتصل شدن یک فلز برحسب میزان مشخصی از آلیاژ تولید می‌شود. همین مکانیزم ساده توانایی اندازه گیری دمای مدنظر از بازه صفر تا ۱۷۰۰ درجه را داراست. بنابراین برای اندازه‌گیری دمای تانکرها، مخازن، صنایع تزریق پلاستیک، صنایع غذایی و دارویی می‌توان از آنها استفاده کرد. ساخت ترموکوپل در تهران به صورت کاملا استاندارد و بر اساس مشخصات و اصول دقیق مهندسی صورت می‌گیرد. برای شرکت‌های سازنده ترموکوپل‌ها به دلیل اهمیت ویژه و کاربردی بودن این ابزار در صنایع مختلف رعایت این استاندارد ها اهمیت ویژه ای دارد.
برای مثال در طراحی و ساخت ترموکوپل در ایران ، بعنوان یک شرکت سازنده همواره نیازمند آن هستیم که ‌با بکارگیری روش‌ها و موادی، مقاومت کافی در برابر تداخلات الکترومغناطیسی تاثیرگذار بر عمکرد ترموکوپل‌ها را افزایش دهیم. این بدان معناست که کیفیت تولید ترموکوپل های ساخته شده توسط پالایش تجهیز آریا برای ما بسیار مهم است. 
مطالعه بیشتر: خرید انواع لول سنج های با کیفیت 

فروش انواع ترموکوپل در تهران

شرکت پالایش تجهیز آریا یکی از مراجع معتبر در زمینه فروش انواع ترموکوپل در ایران،  در زمینه  تولید و عرضه ترموکوپل‌های با کیفیت و قابل اعتماد در بازار، با بهترین قیمت‌ها نسبت به سایرین به مشتریان خود راهکارهایی مناسب را در انخاب ابزارهای  اندازه‌گیری دما ارائه می‌دهد. ما با سال‌ها تجربه در این حوزه و  داشتن دانش و تخصص فنی، توانسته ایم بهترین محصولات ابزار دقیق و دقیق‌ترین  سنسورهای دما را با کیفیت بالا  تولید کنیم و با بهترین قیمت رقابتی در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

شرکت پالایش تجهیز آریا همچنین توانایی تامین و تولید انواع ترموکوپل‌ها و سنسورهای اندازه گیری دما را برای نیاز شرکت‌ها و کارخانه‌های تولیدی و مصارف صنعتی و بازار را با بالاترین استانداردهای کیفیتی در ایران تولید کند. داشتن کیفیت بالا تولید و ساخت ترموکوپل شرکت ما در بازار رقابتی داخلی و بین‌المللی همیشه زبانزد بوده است و رعایت این استانداردها نه تنها به بهبود کیفیت محصولات ما کمک می‌کنند بلکه در جلب اعتماد هرچه بیشتر مشتریان ما نیز بیش از پیش موثر بوده است.

خرید انواع سنسور دما در تهران

امروزه دستیابی و خرید بهترین و با کیفیت‌ترین ابزارهای صنعتی و سنسورهای دما یا همان انواع ترموکوپل‌ها تنها با داشتن اعتبار و استاندارد به راحتی و اطمینان هرچه بیشتر مربوط می‌گردد. ما بعنوان یکی از اصلی‌ترین وارد و تامین کنندگان محصولات ابزار دقیق در تهران اصالت کالا و کیفیت آنها را ضمانت می‌کنیم. بنابراین بدون هیچ نگرانی می‌توانید جهت خرید انواع ترموکوپل‌ در تهران و یا استعلام مورد نیازتان از استانداردهای ضروری پیرامون ساخت انواع ترموکوپل صنعتی و ساده توسط شرکت پالایش تجهیز آریا با ما در تماس باشید. شرکت ما با تمرکز بر کیفیت، دقت و نوآوری، به عنوان یکی از برترین تولید و تامین کنندگان دماسنج‌های صنعتی و ساده و مقرون بصرفه در ایران شناخته می‌شود. همکاری با ما به شما اطمینان می‌دهد تا محصولات با کیفیت ما بخوبی قادر به پاسخگویی نیازهای شما است.
در اینجا قصد داریم درباره انواع سنسورهای دما و کاربرد آنها به اختصار، برایتان توضیحاتی ارائه دهیم.

برای هرگونه مشاوره جهت خرید انواع ترموکوپل های ساخت ایران توسط شرکت پالایش تجهیز آریا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
۰۲۱۳۳۹۹۹۶۳۵ – ۰۹۱۲۸۸۹۸۸۲۷

کاربرد ترموکوپل ها در صنایع

مزایای استفاده از سنسور‌های دما در صنعت و علم بسیار است. این تنوع کاربردها شامل اندازه گیری دما برای کوره‌ها، اگزوز توربین گاز، موتورهای دیزلی و سایر فرآیندهای صنعتی است. همچنین از آنها در خانه ها، ادارات و مشاغل به عنوان سنسورهای دما در ترموستات‌ها و همچنین به عنوان سنسورهای شعله در دستگاه‌های ایمنی برای وسایل گاز سوز استفاده می شود.
در دنیای صنعتی پیچیده امروزی، دماسنج‌ها ابزاری بسیار حیاتی برای اندازه‌گیری و کنترل دقیق دما در فرآیندهای تولید و صنعتی محسوب می‌شوند. به همین جهت ما با همکاری در سطوح پیشرفته فنی و درک عمیق از نیازهای صنعتی، به تولید و تامین انواع دماسنج‌های صنعتی و ساده با کیفیت بالا در ایران پرداختیم تا علاوه بر پاسخ به نیاز فنی داخلی پاسخگوی تامین نیاز سایر کشور ها نیز باشیم.
مطالعه بیشتر: خرید حسگرهای پراکسیمیتی در تهران

عموما ترموکوپل‌ها بر اساس جنس فلز و آلیاژ بکار رفته در ساختار  آنها و بسته به نوع کاربرد در حوزه‌های خاص، به شکل زیر طبقه بندی می‌شوند.

قیمت و خرید ترموکوپل نوع k

ساخت ترموکوپل

دماسنج تیپ K

این نوع سنسور دما یا همان ترموکوپل نوع K یکی از پراستفاده ترین و البته به صرفه ترین سنسورها است. بین رنج ۲۵۰ الی ۱۳۰۰ درجه سانتی گراد عملکرد دمایی دارد. البته بازه دمایی با توجه به تولید کننده ونوع ظاهری آن متغیراست. ضد اکسیداسیون بودن یکی از خواص این سنسور است. این خاصیت به دلیل وجود مس در ساختار آن است. این خاصیت اغلب در کوره ها که فرآیند اکسیداسیون زیاد رخ می‌دهد مفید است.
مطالعه بیشتر: فروش ویژه کابل صنعتی در تهران 

قیمت و خرید ترموکوپل نوع J

ترموکوپل

دماسنج تیپ J

این نوع دماسنج از فلز آهن به همراهی آلیاژنیکل،مس و کنستانتان تشکیا شده است.این ترموکوپل بازه دمایی بین ۱۸۰ الی ۸۰۰ درجه سانتی گراد را نشان می‌دهد.
یک نکته مهم این است که در هنگام استفاده ازنوع J به دلیل وجود آهن درساختار آن اکسید شدن یا به اصطلاح اکسیداسیون وجود دارد. پس در محیط های صنعتی و صنایع قالب ریزی پلاستیک به راحتی از آن استفاده کنید.

قیمت و خرید ترموکوپل نوع E

ترموکوپل

دماسنچ تیپ E

این نوع ترموکوپل از جفت فلزات نیکل کروم-کنستانتان تشکیل شده است. جفت فلزات بکار رفته  در این ترموکوپل شامل یک سیم نیکل کروم (که به عنوان نقطه گرم نیز شناخته می‌شود) و یک سیم کنستانتان (که به عنوان نقطه سرد نیز شناخته می‌شود) است.

ترموکوپل نوع E به دلیل ویژگی‌های خاص خود، مانند دقت بالا، پاسخ‌دهی سریع و وسعت دمایی وسیع، در برخی از صنایع و برنامه‌های مختلف استفاده می‌شود.

قیمت و خرید ترموکوپل نوع T

دماسنج نوع T غالبا جهت اندازه‌گیری دما مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جوشکاری شدن دو سیم متفاوت تشکیل شده‌ اند. از ترموکوپل‌های نوع T در صنایع مختلف به عنوان یک سنسور دما با کاربردهای گسترده‌ای استفاده می‌شود. به دلیل مزایایی نظیر دقت، پایداری و قابلیت کار در دماهای مختلف، که در نوع T وجود دارد  در برنامه‌های متنوعی استفاده می‌شود.

قیمت و خرید ترموکوپل نوع N

ترموکوپل

دماسنج تیپ N

این نوع سنسور دما از جفت ترمویی نیکل-کرومیم ساخته شده است. ترموکوپل تایپ N با استفاده از اثر “ترموالکتریک” که در جواب تغییر دما، درون جفت ترمویی ایجاد می‌شود، میزان دما را اندازه‌گیری می‌کند. این نوع سنسور برای خواندن دما، نیاز به یک مبدل ترموکوپل (مانند مبدل ترموکوپل به ولتاژ یا میلی‌ولتاژ) و یک سیستم خواندن و تفسیر داده‌های تولید شده توسط ترموکوپل دارد.

قیمت و خرید ترموکوپل نوع S

ترموکوپل

دماسنج تیپ S

این نوع ترموکوپل یک حسگر دما است که برای اندازه‌گیری دما در دامنه‌های بسیار بالا استفاده می‌شود.این دماسنج ها  عموما از جفت ترموالمنیوم ساخته شده اند. ترموکوپل نوع S از دماسنج‌های استاندارد برای اندازه‌گیری دما تا یک هزار درجه سلسیوس در صنایع مختلف است و داری کاربردهای گسترده‌ای از جمله در صنایع فولادسازی، فرآیندهای حرارتی، پتروشیمی و آزمایشگاهی با قابلیت های زیاد دارد.

قیمت و خرید ترموکوپل نوع R

ترموکوپل

دماسنج تیپ R

دماسنج نوع R از جمله دماسنج‌های پرکاربرد  و با اهمیت در صنایعی مانند صنعت فولاد، ریخته‌گری، پالایشگاه‌ها و آزمایشگاه‌های حرارتی می‌باشد. به دلیل داشتن ویژگی تحمل بازه دمایی بسیار بالا یعنی چیزی تا حدود ۱۶۰۰ درجه سانتیگراد اهمیت استفاده از این دماسنج در پروژه‌هایی که نیاز به اندازه‌گیری دما در محدوده حرارتی بالا  هستند مورد توجه صنایع قرار دارد. از دیگر ویژگی‌های متمایز کننده دماسنج نوع R داشتن توانایی مقاومت بالا در برابر خوردگی و اکسیداسیون شدن است. این ویژگی باعث شده است ترموکوپل نوع R یک گزینه و انتخاب کارآمد جهت بکارگیری در شرایط محیطی سخت و خورنده برای برنامه‌ها و پروژه‌های مهم صنایع باشد.

قیمت و خرید ترموکوپل نوع B

ترموکوپل

دماسنج تیپ B

دماسنج نوع B همچون سایر موارد ذکر شده برای اندازه‌گیری دما در “محدوده‌های بالا” کاربرد دارد. در ساختار این دماسنج از جفت ترموالکتریکی پلاتین رودیوم – پلاتین بکار گرفته رفته است. اصولا در صنایع متالوژی که دارای فرایندهای حرارتی بالا تا حدود ۱۶۰۰ درجه سانتیگراد یا بالاتر از آن هستند و  صنایع ساخت فولاد، آلومینیوم، ریخته‌گری که دارای کوره ها و پره‌های حرارتی بالایی هستند جهت اندازه گیری دما استفاده می‌شود. به طور مثال اگر بخواهیم بر کنترل و نظارت میزان دما در کوره‌های قوس الکتریکی اشراف داشته باشیم به این نوع دماسنج‌ها نیازمندیم.

تامین و تولید کننده انواع دماسنج صنعتی و ساده در ایران

شرکت پالایش تجهیز آریا با هدف تامین تجهیزات ابزار دقیق و تولید دماسنج‌های صنعتی و ساده با کیفیت همراه ضمانت برتر در ایران تشکیل شده است. تلاش‌های ما در این صنعت همواره همسو با تکنولوژی پیشرفته روز دنیا بوده است. بنابراین تجربه بالای ساخت و تولید تخصصی ما در زمینه ساخت ترموکوپل‌های ساده و صنعتی در ایران به عنوان یک راهکار نوین در زمینه ارائه بهترین دماسنج‌ها قابل استناد و اتکا است.

بعنوان یک شرکت تولید و تامین کننده انواع دماسنج‌های صنعتی و ساده در تهران و عرضه این محصولات به سراسر ایران عزیزمان، تلاش و تاکید خود را بر حفظ و استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها ومطابق با استانداردهای بین‌المللی داریم. انواع تولیدات ما در حوزه دماسنج‌ها شامل دماسنج‌های دیجیتال، رزیستانسی، ترموکوپل و ترمیستور هستند که با دقت بالا و پایداری کارکرد تحت آزمایشات دقیق و تست‌های موثر از برتری بالا و باکیفیتی نسبت به محصولات مشابه برخوردار هستند.

ساخت انواع ترموکوپل صنعتی و ساده استاندارد

توانایی بالقوه بومی مهندسین شرکت ما در ساخت ترموکوپل و تولید و تامین انواع دماسنج‌های سفارشی و شخصی‌سازی شده جهت بکارگری در صنایع و موقعیت‌های خاص همواره پاسخگوی نیازمندی‌های همه جانبه بازار و مصرف کنندگان بوده است. پالایش تجهیز آریا با درک عمیق از نیازهای مشتریان و دغدغه صنایع مختلف، قادر به ارائه بهترین و جامع ترین راهکارهای اختصاصی و متناسب بوده است. نمونه این همکارهای موفق شامل صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، فولاد و فلزات، الکترونیک و شرکت‌های سازنده دستگاه‌های پزشکی همچنین صنایع غذایی و دارویی می‌باشد.

کیفیت و اعتماد مشتریان برای ما اولویت است. بنابراین همواره در تولید دماسنج‌هایمان استفاده از مواد اولیه با کیفیت و داشتن استانداردهای صنعتی لازم را رعایت می‌کنیم. تمامی حقوق مادی و معنوی مربوط به مشتریان را ارج نهاده ایم و با ارائه خدمات پس از فروش حرفه‌ای و پشتیبانی فنی مداوم از محصولات خود، به مشتریان خود اطمینان می‌دهیم.

طراحی و ساخت انواع ترموکوپل استاندارد - ساخت انواع ترموکوپل صنعتی

خرید و قیمت انواع ترموکوپل با کیفیت در تهران - لیست قیمت انواع ترموکوپل ساخت ایران

شرکت پالایش تجهیز آریا با سابقه ای درخشان در زمینه واردات، فروش و تامین ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی و بعنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های سازنده ترموکوپل در کشور ایران در انواع مختلف با بهترین کیفیت ها، با نازل ترین قیمت ها آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشد. این شرکت با قابلیت ساخت انواع ترموکوپل صنعتی و ساده برپایه تمامی استانداردها پاسخ به نیاز شما را در زمینه خرید ترموکوپل‌های با کیفیت را تضمین می‌کند. در صورت داشتن هرگونه سوال پیرامون خرید و قیمت فروش محصولات ابزار دقیق، اصالت و کیفیت کالا و مشخصات محصول با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای آشنایی بیشتر با سایر خدمات  پالایش تجهیز آریا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت و فروش انواع کابل ابزار دقیق در تهران 

انواع ترمومتر

ترمومترلیزری

ترمومتر لیزری

ترمومتر دیجیتال

ترمومتر دیجیتال

ترمومترآنالوگ

ترمومتر آنالوگ

پالایش تجهیز آریا ارائه دهنده خدمات و تجهیزات صنعتی – طراحی و اجرا کننده پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی – سطح سنج – خرید و فروش انواع کابل ها –  کابل ابزار دقیق -کابل فشار قوی – کابل استاندارد