اجرای پروژه پتروشیمی

آدرس:

تهران- لاله زار جنوبی - کوچه بوشهری

تلفن:

021-33999635
0912-8898827

اجرای پروژه پتروشیمی

آدرس:

تهران- لاله زار جنوبی - کوچه بوشهری

تلفن:

021-33999635
0912-8898827

سنسور پراکسی

سنسور پراکسی (Proxy sensor) یا مجاورتی که سنسور صنعتی نیز اتلاق می‌شوند. یک حسگر غیر تماسی است که با ورود هدف به قسمت سنسور، وجود یک شی که اغلب به آن شی “هدف“گفته می‌شود را تشخیص می‌دهد.
از سنسورهای پراکسی به علت داشتن دقت بالا، قابلیت انجام کار در شرایط مختلف و سرعت واکنش و عکس العمل  بالا و دقیق، در بسیاری از صنایع استفاده و استقبال می‌شود. از جمله این صنایع می‌توان به خودرو سازی، الکترونیک، صنعتی، خطوط تولید، امنیت و سایر حوزه‌ها بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. این سنسورها بهبود عملکرد سیستم‌ها، صرفه‌جویی در انرژی و افزایش امنیت مورد نیاز را فراهم می‌کنند.

سنسور پراکسی

سنسورهای پراکسمیتی از انواع سنسورهای الکترونیکی می‌باشند. همانطور که گفته شد کار آنها تشخیص شی هدف در محدوده‌ای تعیین شده است. این شی هدف می‌تواند هر نوع جسم و یا حتی وجود انسان در حیطه تعریف شده باشد. کارکرد این ابزار برگرفته از تکنولوژی‌های مختلفی مانند اشعه مادون قرمز، فراصوت، لیزر و مغناطیس است. سنسورهای پراکسی به دلیل کاربردهای گسترده، کیفیت، حساسیت و دقت بالا در صنعت و سایر حوزه‌ها، بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند.
سایر خدمات ما: ساخت ترموکوپل با کیفیت در ایران

خرید سنسور مجاورتی در تهران

سنسور پراکسی

شرکت پالایش تجهیز آریا یکی از پیشروان در زمینه فروش، توسعه و تولید  انواع سنسورهای پراکسی با بهترین قیمت و کیفیت در بازار است.  این شرکت با سال‌ها تجربه و تخصص در این حوزه، بعنوان یک قطب فعال در صنعت و واردات ابزار دقیق  و ملزومات بازار به مشتریان خود راهکارهایی  آسان برای دسترسی و خرید بهترین  سنسورهای پراکسی مجاورتی و القایی با دقت، کیفیت و قابلیت‌های بالا ارائه می‌دهد.

برای انجام هرگونه مشاوره  قبل از خرید با شرکت پالایش تجهیز آریا بعنوان بهترین  ارائه دهنده ابزار آلات صنعتی و ابزار دقیق و تهیه انواع سنسورهای پراکسی مجاورتی و القایی  بسته به نیاز و کاربردهای  خود با ما در تماس باشید.
سایر خدمات ما: خرید لول‌متر با کیفیت 

 خرید انواع سنسور پراکسی در تهران

پالایش تجهیز آریا یکی از برترین تامین کنندگان سنسورهای پراکسی با هدف ایجاد و فراهم کردن انواع ابزار دقیق و سنسور های پراکسی با کیفیت داخلی و خارجی قابل اعتماد در خدمت شما است. تجهیزات قدرتمند ما همگام با تکنولوژی پیشرفته روز توانایی تشخیص و اندازه گیری فاصله و حضور اشیاء در محدوده های مشخص را مسیر کرده است. همچنین سنسور پراکسی ارائه شده توسط شرکت پالایش تجهیز آریا قابلیت موثردر ارتباط با صنایع پر کاربرد خودروسازی، رباتیک – الکترونیکی و غیره را دارد. 
دقت بالا و درصد خطای کم در تشخیص، دریافت داده های دقیق و تضمین شده در هر زمان تنها بخشی از مزایای خرید انواع سنسورهای پراکسی ارائه شده توسط شرکت پالایش تجهیز آریا است.

سنسور پراکسی

انواع مختلفی از سنسورهای مجاورت وجود دارد.  هر یک از آنها به روش های مشخصی اهداف را حس می‌کنند.

دو سنسور مجاورت که معمولاً مورد استفاده قرار می‌گیرند

  • سنسور مجاورت القایی
  • سنسور مجاورت خازنی

بسته به نوع سنسور مجاورت، ممکن است صدا، نور، تابش مادون قرمز (IR) یا میدان های الکترومغناطیسی برای تشخیص هدف مورد استفاده قرار گیرند. سنسورهای مجاورت در تلفن ها، کارخانه های بازیافت، اتومبیل های خود‌ران، سیستم های ضدهوایی و خطوط مونتاژ استفاده می‌شود.

خرید سنسورهای پراکسی مجاورت و خازنی با کیفیت

شما عزیزان می‌توانید برای کسب هرگونه مشاوره و اخذ راهنمایی پیرامون خرید سنسورهای پراکسی مجاورت و یا خازنی با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید.
۰۲۱۳۳۹۹۹۶۳۵ – ۰۹۱۲۸۸۹۸۸۲۷

خرید و قیمت سنسور مجاورتی القایی در تهران

سنسور پراکسی

سنسورهای مجاورتی القایی می‌توانند بر اساس فناوری‌های مختلفی مانند امواج فراصوت، تکنولوژی مادون قرمز و لیزر ساخته و طراحی شوند. بنابراین بسیار مهم است که قبل از خرید، با توجه به نوع و کاربرد تخصص آنها، سنسور مورد نظرتان را نیاز سنجی نمایید. این سازگاری در نوع سنسورهای پراکسی با نیازمندی شما می‌تواند نقش مستقیمی در تعیین قیمت آنها هنگام خرید سنسورهای پراکسی القایی داشته باشد. پالایش تجهیز آریا بعنوان تامین کننده برتر سنسور مجاورتی القایی در تهران آمده ارائه خدمات با کیفیت با بهترین قیمت به شما عزیزان است.
سایر خدمات ما: فروش انواع فلومتر با بهترین قیمت

خرید سنسور پراکسی با کیفیت در تهران

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تجهیزات، سنسورهای پراکسی مختلفی بسته به نوع کاربرد و نیاز بازار وجود دارند. از جمله این سنسورها می‌توان به سنسورهای فتوالکتریک، اولتراسونیک و غیره اشاره کرد. بنابراین در انتخاب نوع مناسب توجه به کاربرد، نیاز و برنامه کاربردی شما حائز اهمیت است. برای مثال، کاربرد سنسورهای فتوالکتریک برای تشخیص اشیاء در محدوده مشخص و نزدیک و سنسورهای اولتراسونیک برای تشخیص اشیاء در فواصل دورتر مناسب هستند.

سنسور پراکسی
فروش و قیمت سنسور پراکسیمیتی با کیفیت

دارا بودن کیفیت استاندارد از نظر کیفیت برتر ایمنی، محیطی، و همچنین داشتن گواهینامه‌های صنعتی مرتبط با کیفیت و عملکرد سنسور از جمله خدمات ما در پالایش تجهیز آریا است. بنابراین با رعایت موارد ذکر شده محصولات اتوماسیون صنعتی ارائه شده توسط شرکت معتبر ما باعث داشتن بهترین تعرفه و قیمت‌ها و در دسترس بودن این  محصول در بازار است.

کاربرد سنسور مجاورت

از انواع سنسور پراکسی می‌توان به سنسور مجاورت القایی اشاره کرد که  فقط می توانند اهداف فلزی را تشخیص دهد. این به این دلیل است که سنسور از یک میدان الکترومغناطیسی استفاده می کند.
هنگامی که یک هدف فلزی وارد میدان الکترومغناطیسی می شود، مشخصات القایی فلز باعث تغییر خصوصیات میدان می‌شود، در نتیجه وجود یک هدف فلزی را به سنسور پراکسی هشدار می دهد. بسته به القا کننده بودن فلز، می توان هدف را در فاصله بیشتر یا کمتر تشخیص داد.

از طرف دیگر، حسگرهای مجاورت خازنی محدود به اهداف فلزی نیستند. این سنسورهای مجاورت قادر به تشخیص هر چیزی هستند که می‌تواند بار الکتریکی را حمل کند.

کاربرد حسگرهای خازنی

سنسور پراکسی

از این سنسورهای پراکسی معمولاً در تشخیص سطح مایعات استفاده می‌شوند. اهداف احتمالی برای حسگرهای خازنی شامل مواردی است که شامل:
شیشه، پلاستیک، آب، چوب، فلزات و تعداد بیشماری از اهداف سایر موارد است.

شرکت پالایش تجهیز آریا با سابقه ای درخشان در زمینه واردات،فروش و تامین  ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی و  انواع سنسور پراکسی یا مجاورت با بهترین کیفیت ها و  نازل ترین قیمت ها آماده ارائه خدمات خود به شما عزیزان می‌باشد.

ویژگی های سنسور مجاورت

برای اینکه بیشتر با ویژگی‌های حسگرهای مجاورتی آشنا شوید و بتوانید بین انواع سنسور پراکسی بهترین مقایسه را انجام دهید برخی از ویژگی های مهم و کاربردی را با هم بررسی می‌کنیم.

سنسور پراکسی

تامین کننده انواع سنسور های مجاورتی با کیفیت در تهران - قیمت و خرید سنسور پراکسیمیتی

  • توانایی سنجیدن بدون نیاز به تماس مستقیم

از بهترین ویژگی هایی که برای این حسگرمجاورتی می‌توان به آن اشاره کرد امکان تشخیص بدون اتصال  مستقیم به اجسام است.

  • عدم تاثیر پذیری از شرایط سطحی

برای درک راحتتر باید گفت که این حسگرها تحت هیچ عنوان تحت  تاثیر رنگ‌های اجسام قرار نمی‌گیرد. دلیل این ویژگی تشخیص سریع تغییرات فیزیکی جسام است.

  • دامنه ی کاربردی وسیع

این سنسورها به دلیل اینکه به راحتی با شرایط و محدوده دمایی مرطوب سازگاری دارند. می‌توانند در صنایع آب و هوایی مختلف صنعتی به کار برده شوند.

  • دوام و طولانی بودن عمر

به دلیل استفاده از خروجی های نیمه هادی در فیزیک آنها طول عمر این سنسور های مجاورت نسبت به سایر سنسورها بیشتر است.
این سنسورها برای عملکرد خود نیاز به هیچ محرکی در چرخه ی عملیاتی خود ندارند.

  • سرعت عمل در پاسخگویی
    سنسور پراکسی معمولاً برای تشخیص حضور یا عدم حضور اشیاء در محیط استفاده می‌شود. سرعت عمل در این مورد به مدت زمانی اشاره دارد که سنسور برای تشخیص و تعیین حضور یا عدم حضور یک شیء نیاز دارد. به عبارت دیگر، سرعت عمل سنسور پراکسی به زمانی اشاره دارد که می‌گذرد تا سنسور به تغییرات در ورودی خود واکنش نشان دهد و خروجی متناسب با آن تولید کند.

 

فروش بهترین سنسورهای القایی با کیفیت بالا

سنسور پراکسی

عموما در هنگام تهیه و خرید سنسورهای القایی با کیفیت بالا به دلیل کاربردی بودن این ابزار در صنایع مختلف میزان استاندارد بودن، سلامت کالا، همچنین اصالت سنسورهای القایی برای خریداران بسیار حائز اهمیت است. با بکارگیری سنسورهای القایی، می‌توان از میزان دقت و قابلیت اطمینان بالایی در اندازه‌گیری و کنترل موقعیت، جریان، سرعت و دیگر پارامترهای مهم و لازم در سیستم‌ها و فرآیندها بهره‌برداری های مفید و جامعی بعمل آورد.

خرید و قیمت سنسور پراکسیمیتی القایی

قیمت و خرید ماژول سنسور مجاورتی - قیمت و خرید ماژول سنسور القایی

جهت آشنایی بیشتر با سایر خدمات ارائه شده توسط پالایش تجهیز آریا کلیک نمایید: