اجرای پروژه پتروشیمی

آدرس:

تهران- لاله زار جنوبی - کوچه بوشهری

تلفن:

021-33999635
0912-8898827

اجرای پروژه پتروشیمی

آدرس:

تهران- لاله زار جنوبی - کوچه بوشهری

تلفن:

021-33999635
0912-8898827

فلومتر

فلومتر (Flowmeter) یا جریان سنج یکی از پر کاربردترین ابزار دقیق است که بمنظور اندازه‌گیری نرخ جریان مایعات یا گاز  مورد استفاده قرار می‌گیرد. فلومترها عموما شامل یک سنسور جریان و یک واحد نمایشگر هستند که مقدار جریان را به نشان در آورد. کاربرد فلومترها در صنایع مختلف بسته به حوزه تخصصی کاری متفاوت است. بنابراین این امکان وجود دارد که این ابزار دقیق را با  اسامی مختلفی از جمله اندازه گیری جریان، نشانگر جریان، کنتور مایع، سنسور سرعت جریان و غیره  نیز بشناسند. اما در اصل کار آن این است که جریان را اندازه گیری کند. 
از جمله این صنایع می‌توان به  صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، حوزه پزشکی، آب و فاضلاب و صنایع شیمیایی کاربرد دارند.

خرید فلومتر

بنابراین بیشترین کاربرد جریان سنج یا فلومترها در کنار تنوع کاربردی بسته به زمینه تخصصی آنها اندازه‌گیری گازها و مایعات در یک لوله است.

بهبود دقت و داشتن وضوح اندازه‌گیری مایعات از بزرگترین مزایای بهترین جریان سنج های موجود در بازار  است.
سایر خدمات ما: خرید انواع لول متر در تهران

خرید فلومتر

پالایش تجهیز آریا انتخاب‌های گسترده‌ای برای خرید فلومتر و انواع فلومترهای صنعتی برای مشتریان فراهم می‌دارد. این ابزارها قادر به اندازه‌گیری جریان در شرایط مختلف هستند.

سرعت جریان مقدار مایعاتی است که در یک بازه زمانی معین از قسمت معینی از لوله یا موارد مشابه عبور می‌کند. بیشتر فلومترهای که توسط ایشاپ صنعت تأمین می‌شوند از معتبرترین سازندگان فلومتر در جهان اند.
این ابزار براساس استانداردهای معتبر جهانی و مطابق فناوری روز دنیا و از طریق شبکه فروش و خدمات در سطح کشور آماده پاسخگویی سریع هستند. ما می‌توانیم ضمن داشتن امکانات کالیبراسیون فلومتر، جهت خرید فلومتر دقیق و ایمن ارائه دهیم.

 

جهت کسب اطلاعات و مشاوره در امر خرید فلومتر با کمترین قیمت و بیشترین کیفیت در انواع مختلف صنعتی و آزمایشگاهی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
۰۲۱۳۳۹۹۹۶۳۵ –  ۰۹۱۲۸۸۹۸۸۲

خرید فلومتر با کیفیت در تهران

فلومتر از شاخه ابزاردقیق مهم و پر کاربرد در صنعت و سایر حوزه‌ها است. فلومترها با داشتن ساختار دقیق و دقت بالا در اندازه‌گیری نرخ جریان مایعات یا گازها این امکان را می‌دهند تا به طور دقیق حجم، کمیت و سرعت جریان مد نظر را در حوزه های تخصصی و پرکاربرد اندازه‌گیری کنیم. بنابراین موارد ذکر شده از عمده دلایل مهم خرید فلومتر با کیفیت برای صنایع می‌باشد.

پالایش تجهیز آریا با انتخاب بهترین تکنولوژی فلومتر بر اساس پاسخ به نیازهای صنایع بهترین‌های ابزار دقیق را با ارائه بهترین لیست از قیمت و فروش انواع فلومتر با کیفیت تضمینی در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد.
سایر خدمات ما:  خرید سنسور پراکسی با کیفیت

قیمت و فروش انواع فلومتر در تهران

عوامل تاثیر گذار بر قیمت و فروش انواع فلومتر بسته به نوع و ویژگی هایی همچون محصول انتخاب شده، برند، میزان دقت و کیفیت بالا ، شاخصه‌های مهم فنی فلومترها متغیر است. ما بعنوان یک شرکت وارد کننده و فروش ابزار دقیق در تهران با داشتن استاندارد های لازم و تسلط کامل بر موارد ذکر شده می‌توانیم نیاز شما را در زمینه خرید فلومتر تامین کنیم. آشنایی تخصصی با این محصول توسط کارشناسان با تجربه شرکت پالایش تجهیز آریا می‌تواند بعنوان راهنمای خرید فلومترهای ارزان و با کیفیت در تهران به شما کمک کند.
مطالعه بیشتر: تولید انواع ترموکوپل در تهران

خرید انواع فلومتر آب در تهران

یکی از انواع ابزارهای تجهیزات دقیق است که میزان جریان مایع گذرا از یک لوله و مقطع آن را اندازه گیری می‌کند. از جمله این مایعات می‌توان به آب، نفت، بنزین، قیر و غیره اشاره کرد.
نتیجه ی این ‌اندازه گیری مایعات به صورت اطلاعات و داده های آنالوگ یا دیجیتال به یک اپراتور ارجاع داده می‌شود.

این نکته را به یاد داشته باشید که فلومترها براساس شرایط و سیالاتی که از خود عبور می‌دهند دچار تغییر وضعیت می‌شوند. این تغییرات موجب به وجود امدن سیگنال های مختلف می‌شود.

فلومتر

خرید و قیمت انواع فلومتر مایعات و آب

همانطور که پیش تر اشاره شد فلومترها از ابزارهای مهم و قابل توجه در صنعت و علم اب اندازه‌گیری جریان محسوب می‌شوند. از آنجایی که در صنایع و محیط های زیر ساختی متصل به سیالات و آب همچون صنعت‌های آب و فاضلاب، صنایع دارویی و آزمایشگاه‌های مواد غذایی و حوزه نفت و صنایع پتروشیمی و گاز از این نوع ابزار دقیق جهت تخمین با دقت بالا و مشخص کردن اندازه‌گیری دقیق و تحلیل جریان مایعات و آب به کار می‌روند.

کاربرد فلومتر آب

در صورتی که بخواهیم میزان آبی که در ساختمان های مسکونی و یا واحد های تجاری استفاده می‌شود را به تفکیک میزان مصرف هر واحد بدست بیاوریم از فلومتر آب یا فلومتر مایعات استفاده می‌کنیم.
این تجهیزات توانایی ارسال شدت جریان عبوری به کنتورهایی که شدت جریان عبوری را اندازه گیری ومیزان مصرف را محاسبه می‌کنند را دارند.

از فلومتر مایعات علاوه بر مصارف مسکونی و تجاری در صنایع نیز استفاده می‌شود. کار این تجهیزات در صنعت هم اندازه گیری میزان جریان آب عبوری از لوله ها می‌باشد.

فلومتر مایعات یا آب که با نام جریان سنج آب نیز شناخته می‌شوند در انواع و مدل های مختلف موجود هستند.
بسته به نوع، کاربرد و نحوه ی اندازه گیری سرعت جریان عبوری انها نیز متفاوت است. اما آنچه که برای ما اهمیت دارد این است که نتایج این اندازه گیری ها به طور دقیق به واحد متر مکعب و یا لیتر محاسبه می‌شود.

اصولا این نتایج و داده ها به دو صورت الکتریکی و یا مکانیکی حاصل می‌شوند.
امروزه با پیشرفت تکنولوژی کنتورهای دیجیتالی با دقت اندازی گیری بیشتر جایگزین کنتورهای مدل قدیمی و عقربه ای شده است.

کاربردهای فلومتر در صنایع

اولین و مهمترین کاربرد فلومتر اندازه گیری مقادیر موادی است که نسبت به زمان عبور می‌کنند. برای مثال در صنعت پتروشیمی و نفت و گاز جهت تعیین اندازه با دقت سیالات عبوری مانند نفت یا روغن و … استفاده می‌شوند.

تعیین این اندازه گیری بر اساس فرمولی ساده بین المان های سرعت سیالات، زمان و میزان حجم عبوری مواد است.
به کمک چگالی سیالات نیز میتوان جرم سیالات را مشخص کرد.
دانستن میزان جرم ماده ی عبوری در گستره ی صنایع مختلف بسیار مهم است.
مطالعه بیشتر: تولید انواع ترموکوپل در تهران

انواع لیتر سنج ها در صنعت

فلومترها یا لیتر سنج ها در صنعت بسته به نوع کاربرد آنها  با انواع مختلف در بازار موجود هستند با ما باشید تا کاربردی ترین انواع فلومترها آشنا شوید.

قیمت و خرید فلومتر مغناطیسی در تهران

فلومتر

فلومتر مغناطیسی یک دستگاه اندازه‌گیری است که برای اندازه‌گیری شدت جریان الکتریکی در یک مدار استفاده می‌شود. این دستگاه از اصول الکترومغناطیسی استفاده می‌کند تا تغییرات میدان مغناطیسی را که توسط جریان الکتریکی ایجاد می‌شود، تشخیص دهد.
از منظر اینکه کاربردهای فلومتر مغناطیسی چیست باید بگوییم که این دستگاه توانایی سنجش و اندازه گیری شدت جریان الکتریکی در یک مدار را اندازه‌ گیری می‌کند. درنتیجه و به اپراتور و کارشناس مربوطه تمامی اطلاعات لازم و دقیق در مورد جریان الکتریکی در دستگاه‌های الکتریکی و الکترونیکی را گزارش می‌دهد.
مطالعه بیشتر: آشنایی با فلومتر های مغناطیسی

قیمت و خرید فلومتر مکانیکی در تهران

فلومتر

لیترسنج مکانیکی یا همان فلومتر مکانیکی یکی دیگر از ابزارهای اندازه گیری است که برای تعیین اندازه دقیق سیالاتی همچون مایعات و گازها استفاده می‌گردد. فلومتر مکانیکی با  تاثیرات مکانیکی که از نیرو وفشار وارد شده، سرعت حرکت و حجم و سایر عوامل مرتبط با این جریان سیالات گذری را اندازه گیری می‌کند. از فلومترهای مکانیکی در صنایع مختلف استفاده می‌گردد.اده می‌شود.

قیمت و خرید فلومتر آلتراسونیک در تهران

فلومتر

لیترسنج التراسونیک یک دستگاه است که برای اندازه‌گیری سطح مایعات استفاده می‌شود. این دستگاه از اصول فیزیکی التراسونیک استفاده می‌کند تا با ارسال امواج صوتی به مایع و دریافت بازتاب آن‌ها، سطح مایع را تشخیص دهد. استفاده از لیترسنج التراسونیک در هر صنعت خاصی ممکن است به وابستگی به نوع و شرایط محیطی متفاوت باشد.
مطالعه بیشتر: آشنایی با کنترل سطح التراسونیک

قیمت و خرید فلومتر ورتکس در تهران

فلومتر

فلومتر گردابی یا  جریان سنج ورتکس یک ابزار دقیق برای سنجش جریان است که برای اندازه‌ گیری سرعت و حجم جریان سیالات عبوری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سنسور بر اساس اصل گردابی بارتون عمل می‌کند. بدین صوزت که سیال از یک گرداب تولید شده توسط یک مانع مستقر در لوله عبور کرده و سرعت گردابی آن توسط سنسورهای مجاورتی اندازه‌ گیری می‌شوند. کاربرد اصلی این نوع لیترسنج ( گردابی ) در صنایع نفت، گاز، شیمیایی، آب و فاضلاب، نیروگاهی و صنایع فرآوری است می‌شود.

قیمت و خرید فلومتر توربین در تهران

فلومتر

فلومتر توربین یک نوع سنسور جریان است که برای اندازه‌گیری سرعت و حجم جریان سیالاتی از جنس مایعات یا گازها استفاده می‌شود. این سنسورها از یک توربین کوچک تشکیل شده‌اند که در مسیر جریان سیال قرار می‌گیرد و با ایجاد گشتاور به دلیل سرعت جریان، سرعت و حجم جریان را اندازه‌گیری می‌کند.

قیمت و خرید مس فلومتر در تهران

فلومتر

این نوع فلومترهای جرمی ابزاری برای سنجش جریان است که برای اندازه‌گیری و نمایش جریان مایعات بکار گرفته می‌شود. مس فلومترها از یک لولهٔ مسی تشکیل شده‌اند.  در آنها یک سپر یا حلزونی وجود دارد. زمانی که مایع از داخل لوله عبور می‌کند، فشار ایجاد شده توسط جریان مایع عبوری، باعث چرخش سپر درون لوله می‌شود. یعنی این چرخش سپر مستقیماً مرتبط با جریان مایع است. سنسورهای مختلفی که برای اندازه‌گیری چرخش سپر و تبدیل آن به سیگنال الکتریکی استفاده می‌شوند اندازه جریان را به شما نمایش می‌دهد. اندازه‌گیری pH و غیره استفاده می‌شود.

قیمت و خرید انواع فلوسوئیچ در تهران

فلومتر

این نوع فلومتر یک دستگاه آنالیزی است. با کاربرد اندازه‌گیری و تحلیل خواص فلوئورسانس نمونه‌های مد نظر. به کمک فلوسوئیچ ها می‌توان به مطالعه و تحلیل مولکول‌ها و ساختارهای شیمیایی در طیف فلوئورسانس آنها پرداخت. همچنین در شیمی تحلیلی برای تعیین و کمی‌سازی ترکیبات شیمیایی در نمونه‌ها از فلوسوئیچ جهت تشخیص و شناسایی ترکیبات آلی و غیرآلی، اندازه‌گیری pH وغیره استفاده می‌شود.
مطالعه بیشتر: آشنایی با فلوسوئیچ

خرید فلومتر آزمایشگاهی - خرید و قیمت انواع دبی سنج آب

بنابراین در صورت نیاز به تهیه و خرید انواع فلومترهای با کیفیت بالا و قیمت مناسب می‌توانید با یک تماس با ما علاوه بر فلومتر لیست کاملی از ابزار دقیق مورد نیازتان را از یک تأمین کننده معتبر و شرکت‌ وارد کننده مستقیم پالایش تجهیز آریا با قیمت و لیست مورد اعتماد تهیه نمایید.

برای آشنایی با سایر خدمات پالایش تجهیز آریا در زمینه ی صنایع پتروشیمی مطلب زیر را مطالعه فرمایید.

اجرای پروژه پتروشیمی

شرکت  پالایش تجهیز صنعت  همچنین با داشتن تجربه و تخصص در زمینه فروش و واردات انواع کابل و سیم ابزار دقیق و صنعتی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.
فروش کابل استاندارد

فروش کابل ابزار دقیق